PRACE SPAWALNICZE.
PRACE ELEKTRYCZNE. FIRMA Z UKRAINY.
  • +48 (535) 00 - 51 - 50
  • +38 (093) 348 - 22 - 90
Krotko o nas

EuroStandard to Grupa Kapitałowa z siedzibami firm w Polsce i na Ukrainie, która wykonuje prace na terenie Unii Europejskiej. Główne branże w których specializuje się EuroStandard to montaż i spawanie konstrukcji stalowych, pracy elektromontażowe, budownictwo i remont statków oraz konstrukcji pływających.

Mamy zespól fachowców, którzy mogą wykonywać roboty o różnym stopniu skomplikowania. Możemy wykonywać prace tak z użyciem własnego sprzętu, jak i z wykorzystaniem sprzętu zleceniodawcy. Wykonujemy prace pod własnym nadzorem, sprawując nad pracownikami kontrolę merytoryczną i formalną.

Świadczymy usługi na rynku Unii Europejskiej od 2007 roku. W pierwszym okresie działalności firma ukraińska wykonywała pracy bezpośrednio dla polskich odbiorców. W 2008 roku została założona EuroStandard Sp.z o.o., tj. spółka prawa polskiego, aby z większym sukcesem wykonywać zamówienia, dopasowując się do potrzeb naszych klientów.

Więcej
Prezentacja wideo
Ostatnie wiadomości

Międzynarodowe Forum Gospodarcze

W Forum wzięło udział około 300 uczestników, 50 prelegentów z 12 krajów, w tym inwestorów, naukowców,...

Przeczytaj pełen nowości

Podniesienie wieku emerytalnego

Wiek emerytalny będzie stopniowo wzrastać, ale lista zawodów, które mają prawo do wcześniejszej emerytury, zmniejszają się...

Przeczytaj pełen nowości

Polska produkuje swoje samochody elektryczne

W 2017 roku Polska będzie pierwszym narodowym samochodów elektrycznych, raporty Ekspres.U zyskuje popularność polskiego narodowego projektu...
Przeczytaj pełen nowości

Wszystko wiadomości