Sekcja w opracowaniu

Eurostandard jest pracodawcą działającym na rynku od ponad 10 lat. Obecnie zatrudniamy około 200 osób.

Oferujemy pracę zarówno na Ukrainie, na terenie naszej wołyńskiej bazy produkcyjnej w Kiwercach (100 kilometrów od granicy UE), jak też w Polsce.

Zapewniamy legalne zatrudnienie z dotrzymaniem wszystkich wymogów prawnych. Nasi pracownicy są oficjalnie delegowani do pracy w Polsce lub są zatrudnieni bezpośrednio w polskim przedsiębiorstwie. Pomagamy uzyskać 3-letnie zezwolenie na pobyt i pracę w Polsce.
 

Nasze zalety to:

  • - legalne zatrudnienie,
  • - praca bez pośredników,
  • - utrzymanie naliczania stażu pracy na Ukrainie,
  • - ubezpieczenie medyczne,
  • - negocjowane wynagrodzenie,
  • - szybki rozwój kariery zawodowej.
  •  

Nigdy nie oferujemy warunków pracy, których nie możemy spełnić. Poszukujemy pracowników, którzy cenią stabilność, legalność zatrudnienia i dotrzymywanie zapisów zawartej umowy o pracę.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, z którym współpracujemy od wielu lat!

Jednym z naszych pracowników jest Vitaliy Mikulovsky .

Vitaliy rozpoczął swoją karierę w 2013 roku jako ślusarz w Gdańsku przy remoncie statków „Stocznia Remontowa”. Później stał się mistrzem produkcji, który nadzorował brygadzistów i kilkudziesięciu wykwalifikowanych robotników.

 

Nasz pracownik Oleg Baka ma wielki szacunek w zespole.

Oleg współpracuje z firmą od 2007 roku. Początkowo pracował jako malarz. Później został przeniesiony na stanowisko ślusarza, a obecnie zajmuje stanowisko brygadzisty w miejscowości Człuchów, gdzie wykonuje różne elementy maszyn rolniczych.
 

Serhiy Kryvalchuk jest jednym z naszych najlepszych pracowników.

Siergiej jest z nami od 2007 roku. Zaczynał jako pracownik na pół etatu, a obecnie jest operatorem dźwigu w znanym polskim magazynie wyrobów metalowych w Sosnowcu.
 

W naszej firmie jest wielu takich pracowników, którzy wspólnie budują jej przyszłość!