Historia firmy

Od prawie 13 lat EuroStandard z powodzeniem działa na rynku polskim i ukraińskim.

Oto główne kamienie milowe naszej historii:

Kwiecień 2007 roku — PP MKA „Europejskyj Standard” (Ukraina) rozpoczyna wykonywać prace zlecone przez polskich klientów. Pierwsze zamówienia to prace spawalnicze i ogólnobudowlane.

Sierpień 2008 roku — utworzenie EuroStandard Sp. z o.o. Osoba prawna jest zarejestrowana na terytorium Polski do bezpośredniej sprzedaży usług na rynku polskim. Staliśmy się bliżsi i bardziej atrakcyjni dla naszych klientów.

Wrzesień 2012 roku — zaczynamy wykonywać prace w przemyśle stoczniowym i remontowym. Pierwsze zamówienie otrzymaliśmy od Stoczni Gdańskiej S.A. Później zaczęliśmy świadczyć usługi na rzecz Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A.

Sierpień 2013 roku — rozpoczynamy wykonywać prace elektromonterskie przy budowie terminalu LNG w Świnoujściu (Polska). Od tego czasu grupa firm Eurostandard wykonuje prace elektromonterskie w dużych obiektach infrastrukturalnych i przemysłowych.

2016 rok — przychody ze sprzedaży usług „Eurostandard” przekroczyły kwotę 1 000 000 EUR rocznie. Przedsiębiorstwo od 2014 roku podwoiło swoje dochody ze sprzedaży.

Lipiec 2018 roku — utworzenie „EuroStal” Sp. z o.o. (Kiwerce, Ukraina) do produkcji konstrukcji metalowych na Ukrainie i dalszego eksportu do krajów Unii Europejskiej. Nasza grupa zaczyna eksportować nie tylko usługi, ale także towary dla naszych klientów.

Marzec 2019 roku — uruchomiona została produkcja na terytorium Ukrainy. Pierwszymi produktami, które zostały dostarczone do naszych klientów z UE, były elementy kontenerów

Powrót do ofert