Usługi ślusarskieprzy budowie nowoczesnej, dużej pogłębiarki Willem van Rubroeck

Grupa EuroStandard specjalizuje się w obróbce stali. Oprócz produkcji wyrobów ze stali w naszym zakładzie na Ukrainie, świadczymy na terenie Polski usługi spawalnicze, ślusarskie, malarskie. Już od ponad 10 lat świadczymy nasze usługi dla przemysłu stoczniowego i naprawy statków, w tym, zrealizowaliśmy ponad 20 zamówień jako podwykonawca dla Gdańskiej Stoczni Remontowej S.A.

Jednym z ostatnich zrealizowanych zamówień są usługi ślusarskie przy budowie nowoczesnej, dużej pogłębiarki frezująco - ssącej Willem van Rubroeck. W chwili wodowania Willem van Rubroeck określana była jako najmocniejsza pogłębiarka frezująco-ssąca na świecie (z największą mocą zainstalowaną, wynoszącą 40 975 kW).

Poszukujesz zaufanego partnera biznesowego lub podwykonawcę? Z przyjemnością wesprzemy Twój biznes! Nasz zespół składa się z ponad 100 wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem zgodnym z europejskimi wymogami i praktykami.Mamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku UE, a naszymi partnerami są liderzy branż.

 

Powrót do ofert