Nowy model urządzenia rozładowującegoUrządzenie rozładowujące big-bagi

Zespół „EuroStal” Sp. z o.o. przygotował własny model urządzenia rozładowującego, który będzie optymalnym rozwiązaniem dla różnych formatów magazynu lub gospodarstwa.

Stacja rozładunkowa jest przeznaczona do rozładowywania różnych ładunków z miękkich kontenerów typu „Big-Bag” do mniejszych opakowań. Idealnie nadaje się do rozładowywania sproszkowanych materiałów oraz mieszanin drobnych i grubych frakcji (cementu, gipsu, piasku, żwiru, wiórów drewnianych, granulatów, nawozów itp.).

Dość kompaktowe stacje rozładunkowe doskonale zastępują większe nieporęczne konstrukcje, w związku z czym znakomicie nadają się do nowoczesnego przedsiębiorstwa. Możemy dodatkowo wykonać specjalną osłonę, by urządzenie rozładowujące mogło być umieszczone na zewnątrz.

Możemy produkować zarówno monolityczną, jak i składaną konstrukcję modułową, koncentrując się na potrzebach i osobliwościach instalacji w obiekcie u każdego klienta. Jednocześnie maksymalna prostota i niezawodność każdego elementu zapewniają łatwość obsługi i możliwość czyszczenia wszystkich elementów.

Inną opcją dla Państwa jest wybór ręcznego lub elektrycznego wciągnika do urządzenia rozładowującego. Ręczny nie wymaga zasilania i sprawia, że urządzenie  jest bardziej autonomiczne, a elektryczny umożliwia szybsze przemieszczanie „big-bagów” i zmniejsza fizyczne obciążenie operatora.

 

Dopuszczalna waga Big-Bagu

500-2000 kg

Ogólne wymiary stacji

(wysokość-długość-szerokość)

5500х1700х1700 mm

Rozmiar worka „Big-Bag”

Zgodnie z zadaniem technicznym klienta

Wydajność pracy

Do 10 jednostek/godzinę

Masa stacji

1,05 tony

Liczba zaangażowanych pracowników

1-2

Dostawa Big-Bagów na stację

Wózek widłowy

Kolor farby

Zgodnie z życzeniem klienta

Rodzaj wciągnika

Ręczny (2-tonowy napęd łańcuchowy)

Rodzaj wózka do wciągnika

Ręczny (napęd łańcuchowy)

      

      

   

UCZ SIĘ WIĘCEJ

Powrót do ofert