Oferujemy urządzenia rozładowujące dla zapewnienia optymalnego pakowania

Zespół „EuroStal” Sp. z o.o. przygotował własny model urządzenia rozładowującego, który będzie optymalnym rozwiązaniem dla różnych formatów magazynu lub gospodarstwa.

 

Stacja rozładunkowa jest przeznaczona do rozładowywania różnych ładunków z miękkich kontenerów typu „Big-Bag” do mniejszych opakowań. Idealnie nadaje się do rozładowywania sproszkowanych materiałów oraz mieszanin drobnych i grubych frakcji (cementu, gipsu, piasku, żwiru, wiórów drewnianych, granulatów, nawozów itp.).

 

Dość kompaktowe stacje rozładunkowe doskonale zastępują większe nieporęczne konstrukcje, w związku z czym znakomicie nadają się do nowoczesnego przedsiębiorstwa. Możemy dodatkowo wykonać specjalną osłonę, by urządzenie rozładowujące mogło być umieszczone na zewnątrz.

 

Możemy produkować zarówno monolityczną, jak i składaną konstrukcję modułową, koncentrując się na potrzebach i osobliwościach instalacji w obiekcie u każdego klienta. Jednocześnie maksymalna prostota i niezawodność każdego elementu zapewniają łatwość obsługi i możliwość czyszczenia wszystkich elementów.

 

Inną opcją dla Państwa jest wybór ręcznego lub elektrycznego wciągnika do urządzenia rozładowującego. Ręczny nie wymaga zasilania i sprawia, że urządzenie  jest bardziej autonomiczne, a elektryczny umożliwia szybsze przemieszczanie „big-bagów” i zmniejsza fizyczne obciążenie operatora.

 

Dodatkowo można zamówić instalację silnika wibracyjnego na urządzeniu rozładowującym w celu zapewnienia szybszego i łatwiejszego rozładunku i pakowania produktów.

Dopuszczalna waga Big-Bagu

 

500-2000 kg

Ogólne wymiary stacji

(wysokość-długość-szerokość)

5500х1700х1700 mm

Rozmiar worka „Big-Bag” Zgodnie z zadaniem technicznym klienta
Wydajność pracy

Do 10 jednostek / godzinę

Masa stacji

1,05 tony

Liczba zaangażowanych pracowników

1-2

Dostawa Big-Bagów na stację Wózek widłowy
Kolor farby Zgodnie z życzeniem klienta
Rodzaj wciągnika Ręczny (2-tonowy napęd łańcuchowy)
Rodzaj wózka do wciągnika Ręczny (napęd łańcuchowy)

      

      

UCZ SIĘ WIĘCEJ

Powrót do ofert